Sponzoring

Podporujeme športové talenty

Je veľmi dôležité, aby boli deti a mladí ľudia vedení k športu a aktívnemu životnému štýlu už od útleho detstva. Športová aktivita nielen prospieva ich zdravému vývinu, zlepšuje ich kondíciu, ale učí ich aj vytrvalosti, trpezlivosti a tímovej práci. Práve tieto cnosti robia z mladých začínajúcich športovcov nádejných budúcich majstrov či olympionikov. Všetci však vieme, že táto doba nie je rozvoju mladých talentov veľmi prajná, a na to, aby sa nadaný mladý športovec niekam dostal, nestačí len talent.

Práve toto bol jeden z dôvodov, pre ktorý sa naša spoločnosť IMS EAST, s. r. o., rozhodla prostredníctvom pravidelných mesačných príspevkov podporovať 2 popradské športové tímy: Tím basketbalovej akadémie mládeže Poprad a hokejbalový tím popradských Pirátov.

Veríme, že aj prostredníctvom nášho spolufinancovania prispievame k tomu, aby športovo talentovaná mládež mohla naplno využívať všetky možnosti svojho športového rastu a neskôr sa dokázala zviditeľniť nielen za hranicami mesta Poprad, ale možno aj Slovenska.

Hokejbal