Haly na mieru

Od datacentier, cez hotely, kostoly, rodinné domy, hangáre či autosalóny

Vytvárame haly na mieru potrebám klientov. Flexibilný systém umožňuje budovať sklady, výrobné haly, kancelárie, nadzemné parkoviská, poľnohospodárske stavby, malo- a veľkoobchodné budovy a ďalšie, omnoho špecifickejšie stavby. Po celom svete sa nachádza viac ako 50 000 budov našej konštrukcie, pričom výnimkami nie sú ani rodinné domy, múzeá, autosalóny, hotely, ale aj kostol či zázemie pre zlatý dol.

Oceľové haly na mieru prinášajú zákazníkom hneď niekoľko výhod. Oproti klasickej tehlovej budove sú lacnejšie, majú veľmi nízke náklady na údržbu a výborné izolačné vlastnosti. Výroba a stavba prebieha len niekoľko týždňov a po prípadnom doslúžení je možné oceľ recyklovať. Pri výrobných halách či športoviskách je veľmi oceňovaný voľný rozpon až 100 metrov. Možno tak stavať široké a dlhé výrobné haly bez vnútorných stĺpov, zastrešené tenisové kurty či krytý futbalový štadión vrátane miest pre divákov.

Z čoho sa skladajú oceľové haly na mieru?

U väčšiny budov je základom primárna a sekundárna konštrukcia, na ktorú sa následne montuje strecha a stenové panely s izoláciou. Široká škála voliteľného príslušenstva zahŕňa medzipodlažia, žeriavové dráhy, svetlíky či presvetlovacie panely, dymové klapky,dvere, okná a mnohé ďalšie. Oceľové haly na mieru možno ľubovoľne kombinovať s ďalšími materiálmi, akými sú napríklad tehly, sklo, drevo či betón. Výsledná podoba sa teda odvíja od individuálnych požiadaviek klienta.